Hikayemiz

Hakkımızda

Biraz Kendimizden Bahsedelim

Venoa Yatçılık olarak tecrübeli kadromuz ve geniş filomuz ile İstanbul’da  yerli ve yabancı müşterilerimize yat kiralama hizmeti veriyoruz. Bizi diğerlerinden ayıran en büyük özelliğimiz ; kendimizi sizlerin yerine koyarak  işimizi yapıyoruz.

Turunuz bittikten sonra unutamayacağınız bir anınız, sevdiklerinizle geçen  çok mutlu bir gününüz olsun istiyoruz. Evinize döndüğünüzde insanlara  aldığınız hizmetin muhteşem olduğundan bahsetmenizi istiyoruz ve bunun  için çok çalışıyoruz. Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuz.

Venoa Yatçılık

Kaliteli Hizmet

Öncelikli hedefimiz yaptığımız işi kaliteli yaparak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. İşimizi yaparken daima sizlerin beklentilerinin üzerinde hizmet vermek için çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmeti

Planladığınız organizasyonlarınız yada alacağınız hizmetler ile ilgili aklınıza takılan, durumunu öğrenmek istediğiniz her şey için bize sorabilirsiniz. Aklınızdaki soru işaretlerini gidermekten  mutluluk duyacağız.

Profesyonel Ekip

Çalışma arkadaşlarımızın hepsi işini sevgiyle ve özenle yapan uzman personellerden oluşmaktadır. Onların markamızın büyümesinde ve güvenilirliğinin giderek artmasında çok büyük pay sahibi olduklarının bilincindeyiz.

Uygun Fiyat ve Şeffaflık

Sizlere her zaman en uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz  ve bunu yaparken de fiyatlandırmalarımızı son derece şeffaf bir biçimde yapıyoruz. Fiyatlandırma ile ilgili her şeyi sitemizde bulabilirsiniz yada bize sorabilirsiniz.