Teknede Doğum Günü

Teknede Doğum Günü

En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir doğum günü

Sevdiklerinize Unutamayacağı Bir Sürpriz Yapın

Onlara bu özel günlerinde eşsiz bir deneyim yaşatmak ister misiniz? İstanbul boğazının güzelliklerini onlara teknede doğum günü hazırlayarak gösterin. Sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediye, onlarla geçireceğiniz mutlu anlardır. Venoa ile bu anları ölümsüzleştirebilirsiniz.
İster baş başa, romantik ve boğazla iç içe bir ortam isterseniz de tüm sevdiklerinizin davet edildiği, iyi planlanmış ve tam donanımlı bir doğum günü partisi tasarlayabilirsiniz. Biz Venoa olarak her şeyin istediğiniz gibi olmasını ve tam olarak hayalinizdeki teknede doğum günü sürprizini sevdiklerinize yaşatmanızı sağlıyoruz.

Geniş ve konforlu yatlarımızda, harika ses sistemlerimizle müzikli ve eğlencenin hat safhada olduğu bir parti düzenleyebilirsiniz. Tüm sevdikleriniz ve ailenizle birlikte sıcak sohbetlerin kurulduğu şahane bir yemek de ayarlayabilirsiniz. Sizi temin ediyoruz ki hayatınızda geçirdiğiniz en özel günlerden birisi olacak. Boğazın verdiği huzur dolu ambiyans ve dalga sesleri eşliğinde bu özel günün tadını çıkartın. Siz de sevdiğiniz kişileri mutluluktan havaya uçurmak istiyorsanız, onlara pasta mumlarını boğazda üfleme şansını tanıyın!